خصوصیات آنتی ویروس شید چیست

 آنتی ویروس شید یکی از آنتی ویروس های پر طرفدار است که مزایای منحصر به فرد خود را دارد. این آنتی ویروس بدلیل دارا بودن ویژگیهای تلفیق دو موتور، استفاده از تکنولوژی جدید سرعت بخش، محیط ساده و بروزرسانی بدون دردسر یکی از بهترین گزینه ها برای کاربران خانگی در ایران خواهد بود.

قدرت ضد ویروس آنتی ویروس شید

به گزارش وبلاگ عارف رایانه قدرت آنتی ویروس شید بسیار بالا است . علت این امر استفاده همزمان از دو موتور خارجی می باشد. چرا که  با تلفیق دو موتور نقاط ضعف موتور ها پوشیده و نقاط قوت آنها افزوده خواهد شد. جالبت از همه اینکه بدلیل اینکه هر موتور از روش های خاصی برای پیدا کردن ویروس های ناشناخته استفاده خواهد کرد، استفاده همزمان آنها سبب شناسایی بهتر  ویروس های ناشناخته میشود.

به گزارش وبلاگ عارف رایانه ، از دیگر ویژگیهای آنتی ویروس شید اینست که مدت زمان بین تولید ویروس و زمانی که ویروس شناسایی می شود نیز کوتاه تر خواهد بود. از دیگر خصوصیات آنتی ویروس شید اینست که این ضد ویروس شامل سیستم محافظت از یواس‌بی می باشد و سبب جلوگیری از آلودگی از طریق درایوهای فلش می شود.

میزان شناسایی در آنتی ویروس شید

طبق آمار بدست آمده ضد ویروس شید با کمک ویژگی استفاده همزمان از موتورهای ضد ویروس قوی نود 32 و آویرا می تواند درصد بالاتری از ویروس‌های شناخته شده را شناسایی کند.

در تصویر زیر آماری از توانایی شناسایی ویروس های شناخته شده که توسط معتبرترین شرکت تست آنتی ویروس جهان در کشور اتریش به دست آمده را مشاهده می‌کنید:

ویژگی آنتی ویروس شید
ویژگی آنتی ویروس شید

طبق اطلاعات بدست امده در شناسایی ویروس های ناشناخته، ترکیب این دو موتور درصد شناسایی ویروس های جدید را به مقدار قابل توجه‌ای افزایش داده است.فناوری لای فای چیست و توضیحات

آنتی ویروس شید و محافظت ویژه از USB

طبق بررسی های بدست امده این سیستم جایگزینی برای سیستم های محافظت از یواس‌بی (یواس‌بی سکیوریتی) می باشد . آنتی ویروس شید با جلوگیری از آلودگی رایانه در مقابل ویروس‌های یواس‌بی عمل می‌کند. این سیستم با شناسایی اتوران ها و اسکن هوشمند فایلهای فلش درایو ها از آلودگی رایانه از این راه پیشگیری خواهد کرد. همچنین اگرچه قسمتی از این سیستم احتیاج به بروزرسانی ضد ویروس ندارد، اما برای استفاده از تمام توان این سیستم می‌بایست ضد ویروس بروز باشد. پس از بروز بودن ضد ویروس شید اطمینان حاصل کنید .

قیمت استوریج
هارد اکسترنال وایرلس
هاست ویندوز